Słowniki scrabble, porównanie

Poprosiliście nas o rzetlną ocenę serwisów do wyszukiwania słów dla scrabble i literaki. Specjalnie dla Was zrobiliśmy rozpoznanie słowników scrabble i… poniżej przedstawiamy nasze oceny.

Poocoo.pl – serwis w którym sprawdzimy poprawność słów

https://poocoo.pl

Na pierwszy rzut, renomowany słownik do gry Scrabble, który znajdziemy pod adresem internetowym Poocoo.pl przygotowany został dla wszystkich fanów gry, którzy chcą się upewnić, czy dane słowo występuje w słowniku języka Polskiego. Jest to zdecydowanie wygodniejsze miejsce do zapoznania się z poprawnością danego słowa, niż w wypadku słowników internetowych, które oferowane są nam na innych strona. W wypadku tego serwisu szybko i wygodnie sprawdzimy poprawność i będziemy mogli wrócić do prowadzonej rozgrywki w grę Scrabble!

Ważne! To jedyny słownik który pozwala na wyszukiwanie słów dozwolonych w Literakach i w Scrabbble (słowa uznane przez Polską Federację Scrabble).

Kiedy przyda się nam słownik Poocoo.pl?

Grając w Scrabble, bądź w Polski odpowiednik o nazwie „Literaki”, niejednokrotnie zdarzy się, że zachodzi potrzeba sprawdzenia, czy dane słowo jest poprawne. Dzieje się tak zarówno w momencie, kiedy nie jesteśmy wraz ze znajomymi pewni, czy takie słowo faktycznie występuje, bądź czy jest poprawnie odmienione.

słownik scrabble
słownik scrabble

Dziś jednak możemy wygodnie sprawdzać słowa przy pomocy słownika, który został specjalnie zbudowany pod grę Scrabble. W jego wnętrzu znajdują się wszystkie słowa, które mogą przyjść nam do głowy, dlatego bez względu jakie słowo wpiszemy, otrzymamy odpowiedź, czy jest to poprawne słowo, które uznawane jest w języku Polskim.

Wygodna i intuicyjna wyszukiwarka

Dużym atutem serwisu jest dostęp do wygodnej wyszukiwarki słów, która jest widoczna już na górze strony. Dzięki niej bez problemu odnajdziemy każde słowo, które nas interesuje. Dlatego też, jest to rekomendowana strona internetowa, ponieważ dzięki niej dowiemy się wszelkich informacji w szybki sposób, przez co nie blokujemy dalszej rozgrywki w grę Scrabble bądź w Polskie Literaki.

Możliwość przeglądania na każdym urządzeniu mobilnym

Jeśli nie mamy dostępu do komputera, wystarczy iż na stronę Poocoo.pl wejdziemy z poziomu telefonu komórkowego bądź z tabletu. Bez względu na to, jakie urządzenie mobilne wybierze powyższy adres, strona właduje nam się bardzo szybko i będzie działać bez najmniejszych problemów na każdym z naszych urządzeń.

Jak widać jest to serwis, który jest godny polecenia wszystkim entuzjastom gier słownych.

Dodatkowo autorzy serwisu udostępnili zaawansowane metody wyszukiwania wyrazów, nawet za pomocą wyrażeń regularnych!

Dodatkowo sprawnie działający BOT na FaceBook.

Ale największe wrażenie sprawił na nas notes do rozgrywek scrabble.

Dostępny jest pod adresem: https://poocoo.pl/scrabble-literaki-zapisywanie-wynikow-rozgrywek
Pozwala na zapisywanie wyników gry, pamięta zapisy! zastępuje w 100% klasyczny notes. Ponadto pozwala wyniki gier publikować w serwisach społecznościowych. Fajne!

Scrabblemania – sprawdzaj słowa i szukaj słów z podanych literek

Wyszukiwarka słów Scrabble Mania to bardzi ciekawy serwis internetowych do wyszukiwania poprawności słów do gry Scrabble bądź literaki. Wchodząc na adres Scrabblemania.pl będziemy mogli wpisać dane słowo w celu weryfikacji poprawności tego słowa. Jeśli więc grając w gry słowne nie jesteśmy pewni tego, czy dane słowo jest odpowiednie, wystarczy wejść na serwis Scrabblemania.pl i skorzystać z wyszukiwarki.

Drugim zastosowaniem Scrabblemania.pl jest możliwość poszukiwania słów, które ułożymy z literek, które trafiliśmy w danej turze. Jeśli w danym momencie nie mamy w głowie żadnego logicznego rozwiązania na literki, które trafiły do naszej puli, możemy skorzystać z możliwości wpisania wszystkich literek w wyszukiwarce Scrabblemania.pl, dzięki czemu dostaniemy gotowe propozycje słów, które można ułożyć z posiadanych literek.

Wygląd i funkcjonalność serwisu

Jak widać na pierwszy rzut oka, serwis internetowy Scrabblemania.pl jest archaiczny, ale.. bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nie powinniśmy mieć trudności z jego obsługą. Dzięki bardzo prostej, aczkolwiek intuicyjnej szacie graficznej, będziemy mogli szybko znaleźć nam to, co potrzeba. Dodatkowo wyszukiwarka słów Scrabblemania.pl przypomina znany serwis Google, dlatego nasi znajomi nie będą świadomi tego, że poszukujemy słów z literek, które podamy w wyszukiwarce.

Anonimowy wygląd serwisu to z pewnością jego największy atut, ponieważ dzięki niemu możemy szybko i wygodnie znaleźć potencjalne słowa, które będą możliwe do ułożenia z literek, które akurat posiadamy w grze.

Strona Scrabblemania jest bardzo przyjazna urządzeniom mobilnym

Jest to bardzo aspekt, ponieważ grając w Scrabble bądź Literaki z naszymi znajomymi z pewnością nie mamy dostępu do komputera. Wszelkie słówka będziemy mogli szybko sprawdzać z poziomu smartphone, ponieważ serwis internetowy jest bardzo dobrze zoptymalizowany pod urządzenia mobilne.

Jeśli szukamy serwisu, który szybko i wygodnie pozwoli nam sprawdzić słowa i dobra je z podanych liter, oto on!

Niestety ilość reklam jest przerażająca – to jedyny minus serwisu.

Scrabble123 – Szybka pomoc z literkami w Scrabble

Strona internetowa Scrabble123 to idealna propozycja dla fanów gier słownych, którzy chcą znaleźć konkretne słowa bez potrzeby poszukiwania ich w słowniku. Jeśli nie wiemy, jakie słowo ułożyć z literek, wystarczy je wpisać w pierwszym wierszu wyszukiwarki. Zamiast szukać słowa w słowniku książkowym bądź internetowym, możemy to zrobić o wiele szybciej przy pomocy serwisu Scrabble123.pl. Jest to miejsce, w którym wystarczy wpisać posiadane przez nas literki do wyszukiwarki, następnie otrzymujemy informację, jakie słowa możemy z tego ułożyć

Pomoc w grze Scrabble na stronie Scrabble123

Poszukując słów jest to jedno z najlepszych miejsc w sieci, ponieważ w kilka sekund znajdziemy kilka albo nawet kilkanaście propozycji na słowa, które będziemy mogli ułożyć przy pomocy posiadanych literek w grze Scrabble albo Literaki. Jeśli nie mamy pomysłu, możemy w szybki i dyskretny sposób skorzystać z tej strony internetowej, aby znaleźć słowa, które mogą nas w tym wypadku interesować.

Kolejnym plusem jest Anagramator, dzięki któremu będziemy mogli znaleźć inne słowa z tych samych liter, które posiadamy w naszym zestawieniu. Dzięki temu wpisując przykładowo słowo „kebab”, uzyskamy także słowo „babek”, które będzie odpowiednikiem ułożonym z tych samych słów. Jest to forma bardzo wygodna, która pozwala nam szukać inne słowa w wypadku, gdy gracz już użył takiego samego słowa jak to, które chcieliśmy zastosować z literek, które posiadamy we własnym zestawieniu.

Wyszykuj słów przy pomocy urządzeń mobilnych

Serwis internetowy Scrabble123 jest w stu procentach zgodny ze wszelkimi urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli wejść na serwis z poziomu naszego telefonu. Dzięki temu wyszukiwanie słów stanie się nie tylko wygodne, lecz w stu procentach anonimowe i pozwoli nam uzyskać wsparcie w grach takich jak Scrabble bądź Literaki.

Potrzebując podpowiedzi ze słowami potrzebnymi do gier słownych, jest to bardzo wygodny i atrakcyjny serwis internetowy.

Wordlist – wyszukiwarka anagramów, haseł i podpowiedzi słownych

Polskojęzyczna wyszukiwarka anagramów, dostępna pod adresem internetowym Wordlist.eu pozwoli znaleźć nam wszystkie słowa do gier takich jak Literaki, Scrabble czy Scriba. Wyszukuj wygodnie słowa dzięki wyszukiwarce internetowej, która odkryje wszystkie dostępne słowa, które można ułożyć z danego ciągu liter.

Wyszukiwarka anagramów pozwoli nam znaleźć zamienniki słów, które możemy ułożyć z danego słowa. Jeśli więc ktoś na planszy ułożył słowo „kebab” a nasze litery pozwalają nam na ułożenie takiego samego słowa, wpiszmy w wyszukiwarce Wordlist.eu słowo „kebab”, następnie ujrzymy odpowiedniki słów, które da się ułożyć z naszego zestawu liter, który mamy pod ręką.

Szybkość, wygoda i bardzo duży zasób słów

Największym atutem serwisu Wordlist jest oczywiście jego wyszukiwarka, która daje nam naprawdę, ogromne możliwości do wykorzystania. Dzięki niej znajdziemy wszystkie niezbędne słowa, które możemy zastosować w grach takich jak Literaki, Scriba czy Scrabble. Do naszej dyspozycji jest możliwość sprawdzania anagramów, dopasowania ich do wzorca a także dopasowanie długości anagramów, którymi jesteśmy zainteresowani.

W kilka sekund znajdziemy słowa bądź ich odpowiedniki, które mogą nas interesować i które będziemy mogli wykorzystać w grze. Serwis jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu każdy z nas powinien poradzić sobie z nim bez najmniejszych problemów.

Dostęp do serwisu z poziomu telefonu komórkowego i tabletu

Serwis internetowy Wordlist.eu jest w pełni zoptymalizowany pod urządzenia mobilne, dlatego też bez najmniejszych problemów zajrzymy do niego z poziomu każdego urządzenia podczas naszej rozgrywki. Dzięki temu nie musimy wychodzić z gry i podczas niej możemy szybko sprawdzać słowa, które nas interesują. Mając tak potężne narzędzie do sprawdzania słów, wygramy każdą rozgrywkę w popularne gry słowne, dostępne na rynku.

Rekomendujemy wykorzystanie wyszukiwarki anagramów Wordlist.eu, dzięki której każda gra słowna będzie w naszym zasięgu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *